Güney Kore’nin Dev Borsası Listeledi: Bu 2 Altcoin Uçuşa Geçti!

Kripto para piyasası bugün yeşil bölgede ilerliyor. Lider kripto Bitcoin’in 59 bin doların üzerindeki kararlılığı piyasayı yukarı çekti. Bir çok altcoin de hafta içindeki kayıplarını telafi etmek için mücadele ediyor. Bu pozitif atmosferde gelen liste haberi 2 altcoin’i uçurdu. Güney Kore’nin büyük kripto borsalarından Upbit, iki tokeni listeleyeceğini duyurdu. Bunun ardından ilgili token fiyatları dikey kalkış yaptı!

Upbit, ZETA ve OMNI’ye liste müjdesini verdi!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa bugün moral topluyor. Federal Reserve’in faiz kararı öncesinde Bitcoin ve altcoin’ler sert satışlar gördü. Bunun ardından iki gündür bu kayıplarını telafi etmek için yeşil bölgede ilerliyor. Tam da bu ortamda Güney Kore’nin öne gelen kripto borsası Upbit Zeta Chain (ZETA) ve Omni Network (OMNI)’yi listesine ekleyeceğini duyurdu. Bu bağlamda borsa şu duyuruyu yaptı:

ZetaChain(ZETA), Omni Network(OMNI) Pazar Desteği

  • ZETA KRW piyasasını, BTC piyasasını, USDT piyasasını destekliyor.
  • OMNI BTC piyasasını, USDT piyasasını destekliyor.

Altcoin fiyatları liste haberiyle uçuşa geçti!

Upbit’in listelenmesi haberinden etkilenen ZETA, kısa sürede %34’ten fazla artışla 1,79 dolara yükseldi. Altcoin, gün içi seyrettiği 1,3 dolar seviyelerinden aniden dikey bir çıkışla 1,79 dolara sıçradı. ZETA, yazı sırasında da uçuşuna devam ediyordu.

ZETA günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Upbit’in listelenmesi haberinden etkilenen OMNI, kısa sürede %16’dan fazla artışla 21 dolara yükseldi. Altcoin, günlük grafiğinde 18,1 dolardan bir anda 21 dolara doğru hamle yaptı. OMNI, daha sonra biraz irtifa kaybetti. Token, yazı sırasında günlük bazda %14,6 artışla 20,11 dolardan işlem görüyordu.

OMNI günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x