Survivor’da dördüncü eleme adayı belli oldu! Ogeday ağladı ve herkesi gözyaşlarına boğdu

Survivor All Star’da haftalar ilerledikçe heyecan daha da artmaya başladı. Mavi Takım ile Kırmızı Takım haftanın son dokunulmazlık oyununda yine nefesleri kesti. Kırmızı Takım 12-7 Mavi Takım’ı yenerek dokunulmazlığın sahibi oldu. Ogeday oyun esnasında kolyesini suya düşürdü. Uzun uğraşlar sonucu kolyeyi bulan Ogeday izleyenleri ve Survivor’daki arkadaşlarını gözyaşlarına boğdu.

OGEDAY KOLYENİN ÖNEMİNİ GÖZYAŞLARIYLA ANLATTI

Ogeday “Oyundayken kolyemin koptuğunu gördüm, devam ettim sonrasında güzel atışlar yaptık ve kazandık. 3 sezondur takıyorum, öncesinde de takıyordum hep. En yakın arkadaşımı kaybetmiştim bu onun kolyesiydi. Kaybolmasını hiç istemiyorum. Bazı zamanlarda çıkarıyorum ama takmak bana iyi geliyor. Maalesef oyunu kaybettik, kaybettikten sonra baktım ve kolyeyi buldum. Kırmızı Takım’daki herkes bakarız dedi, prodüksiyondaki arkadaşlar bakarız dedi ve neyseki bulundu. Hiç umudum yoktu ama kolyemin bulunduğu için mutluyum. Karşı tarafı tebrik ediyorum güzel mücadeleydi” dedi.

HAKAN’DAN DA DUYGUSAL KONUŞMA

Ogeday’ın kolyesini uzun uzun arayan Hakan “Bugünün tesellisi kolyenin bulunmasıydı. Ogeday’ın kolyesi onun için çok değerli ama ben 2017’de Panorama’yı yaparken Ogeday’ın arkadaşının ölümünden sonra Survivor’a katılmak istemesi, çünkü arkadaşı istiyordu ve bu sebeple Ogeday’ın Survivor’a gelmesi… Çok güzel bir hikaye oldu. Bu acıyı böyle bir şekilde Survivor’da şampiyon olarak taçlandırması ve burada hala kardeşim diye onu anması ve ondan aldığı kolye ile bunları yaptı. Ben bunu çok eskiden beri biliyorum. Birbirimize kırıldık evet ama o kolyeyi Ogeday buldu ama benim orada yarım saat 40 dakika suda durmamdan dolayı bana karşı bir teşekkürü ve mahcubiyeti vardı. Bu sene Survivor’da aldığım en güzel cümlelerden biriydi ve uzun zamandır ilk defa daha da önemlisi birbirimizin gözlerine baktık” dedi.

ACUN ILICALI’DAN 2 MÜJDE GELDİ

Atakan’ın “proteğin desteği istiyoruz ve burada gerçekten aç kalıyoruz. 1 adet yumurta olur, yani bilemedim” demesi üzerine Acun Ilıcalı; olabilir ben ufak bir dokunuş yaptıracağım, arkadaşlara söyleyeceğim. Atakan’ın teklifini kabul ediyorum. Bir de çok yakında sizleri güzel bir seyahat bekliyor. Detayları şimdi söylemeyeceğim ama çok güzel bir seyahat yakın zamanda geliyor. Cezalı olanlar gidemeyecek. Bu grubu emin olun bizden başka kimse tutamazdı. Bu grup performans olarak zirve ten güçlü ekipleri ama Survivor tarihinin en tehlikeli ekipleri. O yüzden yaptırım yapmak zorundayız, uygulamak zorundayız, sizi başka türlü tutamıyoruz. Beni bile delirttiğiniz bir sezon yaşıyoruz. Üzülerek söylüyoruz mecburuz, daha ceza vermek istemiyoruz.

PERFORMANS SIRALAMASI BELLİ OLDU

Acun Ilıcalı takımdaki ilk 10 performans sıralamasını da açıkladı. Ilıcalı, 1. ismin Ogeday, 2. ismin Nagihan ve 10. ismin de Furkan olduğunu belirtti.

4. ELEME ADAYI BELLİ OLDU

Konseyde yapılan oylamada 7 oy alan Berna 4. ve son eleme adayı oldu. 1. aday Aysu, 2. aday Pınar, 3. aday Gizem idi. Konseyde eşleşmeler de belli oldu. Berna’nın rakibi Pınar oldu. Gizem’in rakibi ise Aysu. Perşembe akşamı düello gerçekleşecek ve bir kişi oyundan elenecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x